Hasta Görüşleri

Sevgili doktorum, sayenide sağlığıma kavuştum. İyi ki benim doktorumsunuz. Sevgiler.

Meral Ü.

Harikasınız iyi ki varsınız. Emeğinize sağlık. Bu zor günlerde pes etmediniz, kendinizi düşünmeden. Siz Türkiye’nin kahramanlarısınız.

Derya A

Bu süreçte verdiğiniz bu destek için çok teşekkürler, iyi ki varsınız.

Nevin P.

Hocam sayenizde bütün ağrılarımdan kurtuldum.

Nuran O.

Hocam iyi akşamlar, size teşekkür etmek istiyorum. Bizlere bilgilerinizle hareketlerinizle her konuda pozitif etki yaratıyorsunuz… İyi ki varsınız.

İsmail Y.

Birtanecik doktorum üstüne tanımam.

Gül U.

Siz ne güzel bir insansınız Demet Hanım, sevgiler…

Senem Y.

Demet Hanım sevgiler çok iyi bir doktorsunuz dalınızda. Her şeyden önce eliniz çok hafif, size hayranım. Allahım sizi nazarlardan korusun.

Burak B.

Dear DR., You are praised and honoured for your kindness, creativity, skill toward patients.

Morteza S.

Şiddetli bel ağrısı çekiyordum. Sayenizde geçti. Teşekkürler.

Hafize Ç.

Demet Hanımı yaklaşık 6 yıl önce tanıdım. Vücudumun her yanında ağrı hissediyordum. Bugüne kadar bana birçok tedavi yöntemi uyguladı. (İlaç, Fizik tedavi, Enjeksiyon) ve çok da faydasını gördüm. Gerçekten mesleğini çok iyi yapıyor ve hastalarına gerçekten yardımcı olmak için canı gönülden çaba sarf ediyor. Annemi boyun ağrısı şikayetiyle birçok doktora götürdük ve bu doktorların çoğu Prof. Dr. ‘du. Hepsi boyun ağrısının fıtıktan dolayı olduğunu söylediler. Fizik tedavi önerdiler ama işe yaramadı. En son Demet Hanım’a götürdük ve Demet Hanım annemde disk kayması olduğunu fark etti. Şu an annem gayet iyi. Allah Demet Hoca’dan razı olsun. 10 numara bir insan. Herkese gözüm kapalı öneririm.

Esra D.

Proloterapi tedavisi sonrası fayda gören biri olarak çok teşekkür ediyorum.

Emel S.

On yıl önce henüz demet hanım asistanken Bahçelievler fizik tedavi merkezinde diğer doktorların yönlendirmesiyle kendisiyle tanıştım. İyi ki tanışmışım yaklaşık 5 6 yıl sayesinde rahat ettim. Lazerle bir tedavi uygulayacağını ama bunun bir ilk olduğunu bunun için bir belge imzalamam gerektiğini söyledi. Belgeyi imzaladım tedavimi seanslı olarak 1-2 haftada uyguladı. Rahatsızlığımdan eser kalmadı. Şimdi tekrar kendisine ulaşmaya çalışıyorum. Galiba özel hastanede görev yapıyormuş. Kendisinden Allah razı olsun. O zamanlar beni güler yüzüyle karşılamıştı.

Harun H.

Yaklaşık 4 ay önce kendisiyle tanıştım ve tedavimle çok yakından ilgilendi. Şuan yok denecek kadar az ağrılarım var Kendisine çok teşekkür ediyorum. Buraya ne yazsam ona olan minnettarlığıma karşılık gelemez. O yüzden tekrar tekrar teşekkür ediyorum.

Aslı Z.
Randevu Al
WhatsApp
Language »