Gizlilik Politikası

Nisan, 2024

Prof. Dr. Demet Tekdöş Demircioğlu Kliniği (“biz”, “bizim”) demetdemircioglu.com web sitesini (“Hizmet”) işletmektedir.

Bu sayfa, Hizmetimizi kullanırken kişisel verilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarımız ve bu verilerle ilişkilendirilen seçenekler hakkında sizi bilgilendirir. Hizmeti kullanarak, bu politikaya uygun olarak verilerin toplanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş olursunuz. Bu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmedikçe, bu Gizlilik Politikasında kullanılan terimler demetdemircioglu.com adresinden erişilebilen Hüküm ve Koşullarımızdakilerle aynı anlamlara sahiptir.

Biz Kimiz?

Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR) uyarınca, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin olarak gerçek kişilerin korunması ve bu tür verilerin serbest dolaşımına ilişkin 27 Nisan 2016 tarihli Avrupa Parlamentosu ve Konseyi Yönetmeliği’nde tanımlanan ‘veri denetleyicisi’ olarak hareket etmekteyiz:

Web sitemiz: demetdemircioglu.com
Şirket Adı: Prof. Dr. Demet Tekdöş Demircioğlu Kliniği
Kayıtlı Adres: Zuhuratbaba, Haksever Sk. No:12/b, 34147 Bakırköy/İstanbul
Gizlilikle ilgili tüm sorularınız için iletişim: drdemetdemircioglu@gmail.com
Toplanabilecek ve Kullanılabilecek Bilgiler

Hizmetimizi sunmak ve geliştirmek için çeşitli amaçlarla birkaç farklı türde bilgi topluyoruz.

Toplanabilecek Veri Türleri:

Kişisel Veriler: Hizmetimizi kullanırken iletişim kurmak veya sizi tanımlamak için kullanılabilecek bilgiler. Bu, e-posta adresi, isim ve soyisim, telefon numarası gibi bilgileri içerebilir.
Kullanım Verileri: Hizmete nasıl erişildiği ve kullanıldığı hakkında bilgiler. Bu, cihazınızın İnternet Protokol adresi (IP adresi), tarayıcı türü, ziyaret ettiğiniz sayfalar gibi bilgileri içerebilir.
Çerezler ve Benzer Teknolojiler: Hizmetimizdeki etkinliği izlemek ve belirli bilgileri tutmak için kullanılır.
Veri Kullanımı

Toplanan verileri, Hizmeti sağlamak ve sürdürmek, Hizmetimizdeki değişiklikler hakkında sizi bilgilendirmek, müşteri hizmetleri ve desteği sağlamak, Hizmeti geliştirmek ve analiz etmek ve teknik sorunları tespit etmek, önlemek ve ele almak için kullanırız.

Veri Aktarımı

Kişisel verileriniz, yargı alanınızdakilerden farklı olabilecek veri koruma yasaları olan bir ülkeye aktarılabilir. Bu politikayı kabul ederek, bu tür bir aktarıma onay vermiş olursunuz.

Veri Güvenliği

Verilerinizin güvenliği önemlidir, ancak internet üzerinden veya elektronik depolama yöntemleri aracılığıyla aktarımların %100 güvenli olmadığını unutmayın. Veri güvenliğini sağlamak için ticari olarak kabul edilebilir yöntemleri kullanırız ancak mutlak güvenlik garantisi veremeyiz.

Çocukların Gizliliği

Hizmetimiz 18 yaş altı bireyleri hedef almamaktadır. 18 yaş altı kişilerden bilerek kişisel veri toplamıyoruz.

Gizlilik Politikası Değişiklikleri

Gizlilik Politikamızı zaman zaman güncelleyebiliriz. Yeni politikayı bu sayfada yayınlayarak değişiklikleri size bildiririz.

Bu Gizlilik Politikası hakkında sorularınız varsa, lütfen bizimle drdemetdemircioglu@gmail.com adresinden iletişime geçin.

Language »
Open chat
Prof. Dr. Demet DEMİRCİOĞLU
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?