Sağlıklı Yaşam Uygulamaları

Rejeneratif Tıp

Sağlıklı Yaşam

Ozon Tedavisi

Bu yazıda, ozon tedavisi hakkında size bilgi vermek istiyoruz. Ozon tedavisi, tıbbi ozon gazının terapötik amaçlarla kullanılmasıdır. Ozon, üç oksijen atomundan oluşan bir gazdır ve vücuttaki bazı doğal iyileşme süreçlerini destekleyebilir. İşte ozon tedavisi hakkında daha fazla bilgi.

Glutatyon Tedavisi

Bu yazıda, glutatyon tedavisi ile ilgili size bilgi vererek antioksidan gücünüzü artırmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Glutatyon, vücutta doğal olarak bulunan bir antioksidandır ve hücrelerin korunmasında önemli bir rol oynar. Glutatyon tedavisi, vücuttaki glutatyon seviyelerini artırarak sağlığı desteklemeyi amaçlayan bir tedavi yaklaşımıdır.

Exosome (Kök Hücre)

Exosome nedir? 

Exosome’lar, hücrelerimizin salgıladığı ve hücreler arasında iletişimi sağlayan zarf kaplı küçük yapılardır. Bu minik yapılarda, büyüme faktörleri, proteinler ve genetik materyal gibi çeşitli biyomoleküller bulunur. Vücutta bir tür haberleşme ağı olarak görev yaparlar ve hücreler arasında sinyal iletişimi, materyal taşınması ve doku iyileşmesi süreçlerinde rol oynarlar.

Şelasyon Tedavisi

Bu yazıda size şelasyon tedavisi hakkında bilgi vererek, bu tedavinin ne olduğunu, nasıl işlediğini ve ne tür durumlarda kullanılabileceğini açıklamak istiyoruz. Şelasyon tedavisi, detoksifikasyon ve bazı sağlık sorunlarının yönetimi için kullanılan bir tedavi yöntemidir.

Language »
Open chat
Prof. Dr. Demet DEMİRCİOĞLU
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?