Hakkımızda

Prof. Dr. Demet Tekdöş Demircioğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Rejeneratif Tıp Kliniği, alanındaki en güvenilir ve etkili kişiselleştirilmiş tedavi yöntemlerini, dünya çapındaki hastalara sunma amacıyla kurulmuştur. 

240m2 alana kurulu kliniğimiz, yüksek kalite tıbbi bakım standartlarını sağlayan, en son teknolojiye sahip tıbbi cihazlarla donatılmıştır.

Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan kliniğimiz, uluslararası sağlık turizmi yetki belgesine de sahiptir. Uluslararası hastalarımıza kusursuz bir deneyim sağlamak için, transfer, konaklama ve tercüme hizmetleri de kliniğimiz tarafından sağlanmaktadır.

Kişiselleştirilmiş tedavilerimizin yanı sıra, kurumlara özel, Kurumsal Wellbeing kültürünü geliştirmeyi hedefleyen benzersiz sağlık hizmetleri çözümleri sunuyoruz. Deneyimli fizyoterapistlerimiz, çalışanların stresini, gerginliğini ve kas rahatsızlıklarını hafifletirken, aynı zamanda motivasyonu da artırmak için tasarlanmış özel medikal masaj hizmetleri sunmaktadır. Ayrıca, işe devamsızlığı azaltmak ve iş verimliliğini artırmak için özel olarak tasarlanmış yerinde fiziksel tıp ve rehabilitasyon önerileri sunuyoruz.

Kurumsal sağlığa olan bağlılığımızın bir parçası olarak, kurumlar içinde bütünsel sağlık uygulamalarını teşvik etmeye odaklanan bilgilendirici konuşmalar, webinarlar ve etkinlikler düzenliyoruz. 

Prof. Dr. Demet Tekdos Demircioğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Rejeneratif Tıp Kliniği olarak, hem bireylerin hem de kurumların sağlık ve refahını iyileştirmeye yönelik kapsamlı çözüm önerilerimiz ve hizmetlerimizle faaliyetlerimizi sürdürüyoruz.

Prof. Dr. Demet Tekdöş Demircioğlu

Kurucu

Team

Ekibimiz


Hilal Cebeci

Uzman Fizyoterapist

Melike İrem Algül

Fizyoterapist

Nagihan Yalçınkaya

Yönetici Asistanı

Vizyon

En güvenilir ve etkin kişiselleştirilmiş tedavi yöntemleri ve deneyimli ekibimizle, dünyanın her yerindeki hastalarımızı eski sağlıklarına kavuşturmak için buradayız.

Misyon

Hasta odaklı yaklaşımıyla, bireyselleştirilmiş en güncel ve tanı yöntemlerini kullanarak, deneyimli ekibiyle, sağlıklı bir bedene kavuşmak isteyen dünya çapındaki tüm hastaların tercih edeceği, öncü fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezleri arasında yer almaktır.

Değerler

Hasta Odaklı Yaklaşım ve Hasta Mahremiyeti Kliniğimizde önceliğimiz hastalarımızın ihtiyaçlarını anlamak ve tedavi sürecinde her adımlarında empatik bir yaklaşımla onlara destek olmaktır. Hastamız, muayene sonrasında doktorumuz tarafından tedavi planı ile ilgili olarak bilgilendirilir. En güncel tanı ve tedavi yöntemleri, ve hasta için uygun olan tedavi planı özenle açıklanır. Kliniğimize başvuran tüm hastalarımız bilgileri K.V.K.K’ya uygun olarak saklanır ve diğer kişi yada kurumlarla paylaşılmaz.

Language »
Open chat
Prof. Dr. Demet DEMİRCİOĞLU
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?